אנחנו מגיעים לשורש הבעיה

שרותים

איתור תקלות במערכות תכנה בסביבות ייצור לרמת שורש הבעיה.

כאשר מערכת נתקעת או מתעופפת בסביבת ייצור, הדבר החשוב ביותר הוא לאתחל אותה מחדש במהירות האפשרית. הבעיה היא שהרבה פעמים התופעה חוזרת על עצמה, בגלל שיש קושי לאתר את שורש הבעיה האמיתי.
הצוות שלנו יגיע לריצפת הייצור, לאתר הלקוח, למקום שבו הבעיה מתרחשת. יאסוף מידע מתוך מערכות ה Instrumentation ומכלי ניפוי שגיאות מערכתיים מובנים. האיסוף יתבצע עם הפרעה מינימלית לסביבת הייצור ולתהליכי העבודה הרגילים. המידע שיאסף ינותח ביחד עם צוותי התשתיות והפיתוח, ויוביל לאיתור טוב יותר של שורש הבעיה. כחלק מהתוצרים יקבל הלקוח המלצות תהליכיות, שימנעו הופעה נוספת של בעיה מהסוג הזה במערכת.

הכנת מערכת התכנה לסביבת ייצור.

על ידי הכנת מערכת התכנה של לסביבת הייצור, ניתן להקטין באופן משמעותי את עלויות התפעול ואת ה TCO של מערכת התכנה, להקטין את ה Down Time של המערכת, לקבל התרעות מוקדמות על בעיות שעומדות להתרחש ולהיות מוכן לבעיות כאלה עם תהליכי טיפול ושיכוך שהוכנו מראש ולא בלחץ הארוע.
הצוות שלנו ילמד את התכונות המיוחדות של מערכת התכנה שלך וינתח אותן מהאספקט של רצפת הייצור. תוצאות התהליך ישמשו כבסיס לעבודת צוות עם צוותי התשתיות והפיתוח להכנת תכנית לשילוב יכולות Instrumentation ו Production Debugging במערכת התכנה. התהליך כולל ליווי צמוד של הצוותים כולל הנחיה וסיוע בכל הנקודות הטכניות הקשורות להוספת היכולות הנדרשות למערכת התכנה.

ליווי תהליכי פיתוח והטמעה של מערכות תכנה (חגורת בטחון).

בעולם הפיתוח וההטמעה הנסיון חשוב. אין תחליף לאנשים שהיו בשטח ואיתרו תקלות ברצפת הייצור. הנסיון של אנשים שיודעים לא רק מה עושה הפונקציה אלא גם מה הדרך הנכונה להשתמש בה ומתי לא כדאי להשתמש בה אינו ניתן ללימוד. כל הנסיון המצטבר הזה יכול לסייע לצוות שלך להוציא מוצר תכנה טוב יותר.
הצוות שלנו יצטרף לצוות שלך על בסיס קבוע, יקשיב לדיונים, ישמע על הבעיות ועל השיקולים, ויתרום מהנסיון העשיר והנרחב שלנו לצוות.

איתור וניתוח פערי ידע וצימצומם בצורה מושכלת.

כל פעם שמוצגת בשוק טכנולוגית פיתוח או הטמעה חדשה, ארגוני פיתוח ותשתיות נתקלים באותה בעיה. איך להביא את הידע הטכנולוגי הנדרש בצורה המהירה והיעילה ביותר לצוותים.
הצוות שלנו ילמד מהן דרישות הידע הספציפיות של הארגון, ימדוד ינתח וימפה את הידע הקיים של הצוות ויכין ניתוח פערים ותכנית לצימצום הפער המותאמת ברמה אישית לצרכים היחודיים של הארגון. התכנית תכלול תהליכי פיקוח ובדיקה רציפה של ההתקדמות של תהליך צמצום הפערים. יש לנו פתרונות לצמצום פערי ידע הנעים בין לימוד עצמי מונחה ומפוקח ועד מחנות אמונים בסגנון גרילה. הנסיון שלנו בשטח ובתרחישים מהעולם האמיתי נותן לנו ערך מוסף שאותו לא ניתן לקבל בשום מקום אחר.