אנחנו מגיעים לשורש הבעיה

אודות שיתוף הפעולה בין חברת IDesign Inc לחברת ידאג בע"מ.

 מר Juval Lowy מחברת IDesign Inc יגיע לארץ ב 23-27/12/18 על מנת להעביר את סדנת ה  Architect's Master Class. הסדנאות תועברנה באנגלית. אל תחמיצו את התעריף המיוחד של ההרשמה המוקדמת. צרו קשר עכשיו.

לחברת ידאג שיתוף פעולה רב שנים עם חברת IDesign Inc מעמק הסיליקון בארה"ב. בצוות הבכיר של חברת  IDesign Inc נמצאים מומחים בעלי שם עולמי שהינם הסמכות המקצועית הגבוהה ביותר לתחום הארכיטקטורה והיישום הטכנולוגי של מערכות תכנה. לקוחותיה של חברת IDesign Inc כוללים את כל תחום החברות, החל מחברות הזנק וכלה בחברות ענק. 

את החברה מוביל Juval Lowy שהוא הארכיטקט מספר אחד בעולם למערכות מבוזרות המבוססות על טכנולוגיות מיקרוסופט. Juval מוזמן על ידי מיקרוסופט לשבת בצוותי המשוב הטכניים של הטכנולוגיות העתידיות של מיקרוסופט והספרים שלו על Com, על NET Components ועל WCF הם האורים והתומים של כל מפתח מקצועי בתחום. Juval ממבקר בארצנו הקטנה מדי פעם על מנת להעביר סדנאות וימי עיון בתחום המומחיות שלו וכדי לתת יעוץ ללקוחות שבסיסם בארץ.

 לטובת כל מי שמעונין לדעת מתי Juval חוצה את ארצנו, פתחתי קבוצה ב LinkedIn ששמה Juval Lowy from IDesign in Israel. אני אדווח לקבוצה הזו על כל ביקור של Juval בארצנו, כבר בשלב התכנון וגם אתיעץ עם הקבוצה לגבי בחירת הנושאים ש Juval יעביר בארץ. כאות הוקרה על הטירחה שבהרשמה לקבוצה, אנחנו נגריל מדי פעם מתנות בין חברי הקבוצה הנאמנים.

למי שלא אוהב את LinkedIn וגם לאלה שאוהבים, פתחתי דף דומה ל Juval ב FaceBook. כאן כללי המשחק שונים, אנחנו נגריל מדי פעם מתנות בין כל מי שיעשה Like לדף הזה, ישים אותו במקום בולט בפרופיל שלו, וגם ידווח על קיומו לחברים שלו (כדי שאוכל לראות שזה דווח לחברים, כדאי אולי שתוסיפו אותי לחברים שלכם).

מידע נוסף על סדנאות ועל ארועים נוספים ש Juval או כל אחד מהצוות שלו יהיו מעורב בהם בארץ, ניתן יהיה תמיד למצוא בדף של IDesign באתר של חברת ידאג.